Information

До уваги учасників змагань «Кубок Карпатського Єврорегіону 2018»

1. На змагання запрошуються спортсмени та судді будь-яких танцювальних організацій. Змагання проводяться у відповідності до правил ВФТС та WDSF. Існують обмеження в розділах: костюми, фігури, вікові категорії  (реєстрація  за роком народження).
Спортсмени можуть брати участь у своєму класі і вище, а також у своєму класі старшої вікової  категорії . 

Для участі в категорії WDSF Open Under 21 i WDSF PD Open необхідна WDSF e-Card

2. Тренерам та суддям потрібно узгодити умови участі особисто з організатором змагань за тел. +38 050 560 45 53 (Олександра Мишко).

3. Реєстрація суддів є обов’язковою 25.09.2018р.

Готель-партнер змагань -  готель-ранчо «Золота Гора».

4. На місці проведення змагань працює відкритий басейн та басейн з термальною водою. Ви можете скористатися можливістю отримати чудову релаксацію після змагань. Послуга доступна як для проживаючих у готелі «Золота гора», так і для усіх учасників змагань.

5. Під час змагань для вас буде організований комплексний обід в ресторані «Золота Гора». Обіди можуть замовити всі учасники змагань, незалежно від проживання в готелі. Для замовлення обідів обов’язкова попередня заявка.

6. Для усіх спортсменок, які використовують на змаганнях танцювальне взуття з підборами,  наявність накаблучників є обов’язковою!!!

7. В спорткомплексі ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• лити на паркет та килимове покриття масло, воду або іншу рідину;
• використовувати спреї для ефекту засмаги в роздягальні або спорткомплексі, крім визначених для цього місць. 

8. Вхід в зал в змінному взутті.

9.  Під час змагань буде проводитись онлайн трансляція заходу. Перегляд буде доступний для всіх бажаючих за посиланням http://www.21tv.info/.  У зв’язку з прямою трансляцією змагань, прохання завчасно подбати про вчасне прибуття та реєстрацію на змагання. Інформація для замовлення таксі на сайті http://uzhinform.com/sluzhby-taksi